Arena Gliwice to nie tylko jedna z największych i najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, ale również nowoczesne centrum konferencyjne z wielofunkcyjnymi salami, które można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb.


WIELOFUNKCYJNE SALE I NOWOCZESNY SPRZĘT

Sale konferencyjne w Arenie Gliwice są zaprojektowane w sposób, który umożliwia dostosowanie ich do wymagań wydarzeń różnego rodzaju i formatu. Każda z nich jest klimatyzowana i podłączona do szybkiej sieci WiFi. Do dyspozycji organizatorów jest również nowoczesne wyposażenie: nagłośnienie konferencyjne (mikrofony bezprzewodowe), ekrany projekcyjne, projektory, głośniki sufitowe, przyłącza ścienne. W Arenie Gliwice nasi klienci mogą skorzystać z sal konferencyjnych z dostępem światła dziennego, jak również z widokiem na Arenę.

MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA STUDIA ONLINE

Konferencje w formule hybrydowej cieszą się obecnie ogromną popularnością ze względów bezpieczeństwa. Dlatego w Arenie Gliwice powstało profesjonalne studio umożliwiające transmisję wydarzeń online. Dowiedz się więcej. 

PROFESJONALNE WSPARCIE

Nie musisz się martwić o organizację – wszystkim się zajmiemy. Opiekę nad Twoim wydarzeniem będzie sprawował jeden z naszych doświadczonych event managerów. Do jego zadań będzie należało m.in.

  • dobranie powierzchni odpowiadającej Twoim potrzebom
  • opracowanie scenariusza i aranżacji
  • koordynacja ustaleń cateringowych
  • wsparcie na każdym etapie produkcji wydarzenia – od koncepcji po realizację

Przykładowe realizacje


Skontaktuj się z nami

Justyna Brylok

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

+48  695 002 840

jbrylok@arenagliwice.com